Inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła na terenie Gminy Miasta Radomia


         

 

 

Szanowni Mieszkańcy Radomia!

 

Witamy na stronie internetowej, która w łatwy i intuicyjny sposób pomoże Wam przekazać informacje związane z inwentaryzacją indywidualnych źródeł ciepła wykorzystywanych w Waszych budynkach i lokalach.
 
Inwentaryzacja jest realizowana w związku z koniecznością działań na rzecz poprawy jakości powietrza jakie prowadzone są na obszarze całego województwa mazowieckiego. Jej celem jest zlokalizowanie wszystkich źródeł niskiej emisji. Jest ona obowiązkowa dla wszystkich budynków i lokali ogrzewanych indywidualnie (zatem nie obejmuje ogrzewania sieciowego/ciepłowniczego).
 
 
Wypełnienie ankiety zajmie kilka minut. Przekazanie informacji nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami, natomiast pomoże Miastu prowadzić skuteczniejsze działania w kierunku poprawy jakości powietrza.
 
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 722 84 54 lub mailem inwentaryzacja.radom@grupabst.pl
 
Zadanie jest sfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020”.